Kyslíková terapia

 
Viete si predstaviť niečo samozrejmejšie ako dýchanie? Od kyslíka sme závislí nepretržite a aj tak je to závislosť, ktorú si väčšina z nás prakticky neuvedomuje. Je načase pripísať tomuto životodarnému prvku zásluhy, aké mu právom náležia.
Stabilná dávka kyslíka je nevyhnutná pre každučkú bunku v tele, pre krv i tkanivá. No hoci všetci dýchame ten istý vzduch, nie každý prijíma rovnaké množstvo tohto cenného prvku.
Možno ste si všimli, že keď ste vystresovaní, dýchate rýchlejšie, prípadne máte problémy výdatne a zhlboka sa nadýchnuť. Nesprávna technika dýchania, zdržovanie sa v znečistenom prostredí, či sedavý životný štýl Vás po troškách oberajú o kyslík a spolu s ním aj o zdravie. Zvyknite si na dobrý pocit, čistú myseľ a zdravé telo s pozitívnou náladou. Návrat k prírode, to je dodatočný kyslík pre Váš život. Kyslíková terapia objavila vo svete nový smer zdravých a úspešných ľudí, ktorí pochopili, že kyslík je najdôležitejším stavebným kameňom na celej zemi.
Inhalácia kyslíka - Aby zostali bunky zdravé a v dobrej kondícii, potrebujú dostatočnú zásobu kyslíku. Nedostatok kyslíku spôsobuje narušenie látkovej premeny a obnovy buniek. Smog, zvýšená koncentrácia ozónu, zle vetrané miestnosti a nedostatok pohybu môže spôsobiť nedostatočný príjem kyslíku. To môže viesť, okrem iného, k týmto symptómom:
- nesústredenosť,
- bolesť hlavy,
- fyzické vyčerpanie,
- únava,
- nespavosť,
- depresie,
- oslabenie imunity.
Kyslík je zdrojom energie! Celých 90% energie získavame práve z kyslíku. V našom relaxačnom centre Prerelax Vám ponúkame jednu procedúru za bezkonkurenčnú cenu 1 Euro/ 20 min. Z hygienického hladiska je potrebné si len zakúpiť kyslíkové okuliare za 1 Euro ktoré Vám zostávajú na ďalšie procedúry.

Účinky
- spomaľuje starnutie ľudských buniek,
- pomáha pri bolestiach hlavy,
- pomáha pri únave,
- posilňuje imunitu,
- zlepšuje dýchanie u pacientov trpiacich astmou či alergiami,
- zdokonaľuje psychologický stav osôb trpiacich depresiami,
- zvyšuje fyzickú kondíciu až o 25 %,
- zlepšuje koncentráciu a pamäť,
- zlepšuje spánok,
- reguluje zažívanie,
-posilňuje zrak,
-zmenšuje riziko ochorení srdca,
-zrýchľuje rekonvalescenciu po fyzickej námahe,
-je zdrojom dobrej nálady.
Inhalácia môže byť každodenná. Frekvencia návštev pri vstrekovaní kyslíka však závisí od riešenej problematiky a želaných výsledkov. Pri pravidelnej návšteve salónu môžete zlepšenie na vlastnej koži spozorovať už po dvoch týždňoch.

 

Kolagenová maska s 24 karátovým zlatom

 


Kolagenová maska s 24 karátovým zlatom je jedinečná zlatá pleťová maska, ktorá obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie, než pory a dokážu veľmi ľahko preniknúť do hlbšej vrstvy pokožky a intenzívne aktivovať bunkovú činnosť.


Molekuly zlata navyše v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyaluronovou účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti stárnutiu a volným radikálom. Okamžite po aplikácii masky je pleť pevnejšia a pružnejšia, vďaka čomu dochádza k redukcii jemných vrások. Všetko čo túžite dopriať svojej pleti – výživu, žiarivosť, pevnosť a jemnosť môžete mať teraz vďaka starostlivosti s 24 – karátovým zlatom.


Zlato je vhodné na všetky typy pleti a zabezpečuje zdravú , mladistvú a žiarivú pokožku. Výskum ukázal, že zlato má nielen antibakteriálne vlastnosti, ale skutočne prispieva k dopraveniu molekúl kyslíka priamo do kože. Veľmi dobre pôsobí proti vráskam, uhladzuje jemné linky, hlbkovo zvlhčuje a spevňuje pokožku a regeneruje po slnečnom žiarení.


Vážené dámi a páni. Zlato zaručovalo krásu a pôvab Kleopatre, tak prečo nie aj Vám.


V našom relaxačnom centre Prerelax Vám zaručujeme absolútnu spolahlivosť a profesionalitu pri aplikácii kolagenovej masky s 24 karátovým zlatom na Vašu tvár, ako aj odborné poradenstvo o tejto fantastickej technologii.


Solná jaskynka


Soľné jaskyne sú určené pre každého, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie.Je tu mikroklíma s obsahom základných stopových prvkov potrebných pre organizmus,porovnateľná so vzduchom pri mori počas búrky. Za 45 minút „nadýchate“ do tela toľko iónov, ako počas 2-3 dňového pobytu pri mori. Preto návšteva soľnej jaskyne je vhodná pre tých, čo nemajú čas, respektíve možnosť ísť k moru. Je určená tým, ktorí potrebujú podporiť svoje zdravie, resp. zmierniť prejavy niektorých ochorení.


Naša soľná jaskyňka Prerelax


je vybudovaná výlučne z prírodného materiálu patentovanou technológiou – z rôznych druhov kamennej a morskej soli, o vytvára jedinečnú mikroklímu, pri ktorej sa uvľňujú prvky jódu, magnézia, selénu, brómu a vápnika. Tieto vynikajúce liečivé účinky soli sú známe už niekoľko stáročí. Relaxačné posedenie v nezvyklej atmosfére soľnej jaskyne sa vyrovná pobytu pri mori v čase po búrke, kedy je ovzdušie v prímorskej oblasti nasýtené veľkým množstvom jódu.


Mikroklíma zariadenia pomáha pri liečení mnohých chorôb:


zápal pľúc, priedušiek priedušková astma, zápal hrdla, hrtana, nosa, chronická nádcha, alergie, srdcové choroby, poinfarktové stavy, vysoký krvný tlak, nedostatočná činnosť štítnej žľazy, dermatologické choroby, znížená činnosť vegetatívneho nervového systému, prepracovanosť, neurózy, znížená odolnosť voči stresu, nadváha.